Svatební video - Svatební kameraman

Vítám Vás na mých internetových stránkách, které jsou zaměřeny na profesionální pořizování a zpracování svatebních videozáznamů.

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků, který se navždy zapíše do Vašich vzpomínek. Je to zároveň i důvod, proč jej zachovat nejen na fotografiích, ale také ve filmové podobě. Svatební video není žádný hraný film, ale naprosto reálná a přirozená sváteční událost. Proto se držím zásady - co nejméně narušovat průběh Vašeho svatebního dne.

Snažím se zapadnout mezi hosty a zároveň dokumentovat vše podstatné co se na svatbě děje. Opravdu se nemusíte bát, že budeme některé záběry mnohokrát opakovat jak je často zvykem u aranžovaných svatebních klipů, které slouží spíše jako reklama pro kameramana než pro samotnou nevěstu.
 
Rád Vás pozvu do mého studia na nezávaznou schůzku, kde Vám mohu pro lepší představu ukázat kompletní záznam některé z již natočených svateb ze všech koutů republiky a i ze zahraničí. Těm vzdálenějším mohu zaslat na celé svatební video online odkazy.

 

Svatba v Trnavě

Jak vypadá svatební video?

Prohlédněte si moje videoukázky

Novinky

24.08.2011 09:34

Svatební videoukázka Silvie a Petra Ostrava

Po delší době jsem vyrazil natáčet svatbu do SM kraje. Přivítala mne Ostrava, a také Silvie a Petr. Svatební video jsme natáčeli celkem na čtyřech různých místech.

Svatební obřad byl na radnici v Ostravě, zajímavou lokalitou na natáčení se stalo i golfové hřiště v Šilheřovicích. Emoce, zábava.. Všeho jsem si užil a vzniklo velké množství nádherných záběrů.

Dnešní ukázka je jen malou upoutávkou na svatební video.

Kamera, střih Jiří Májek www.svatebnivideo.majek.cz
 

Upoutávka na svatbu Silvie a petra v Ostravě

24.06.2011 14:54

Svatba fotbalisty Marka Střeštíka

V sobotu jsem měl tu čest natáčet VIP svatbu fotbalisty AC Sparta Praha Marka Střeštíka.

Vše se odehrávalo v nádherném prostředí na statku Ládi Kerndla v Žernovníku. Na svatbě bylo také několik dalších fotbalových hvězd hrajících v první lize u nás i v zahraničí. Odpolední focení probíhalo na zánku v Lysicích, o zábavu se postarala hudební skupina Ozon.
Po delší době jsem se opět setkal i Láďou Kerndlem, se kterým jsem už dřív natáčel.

Jano a Marku, děkuji že jsem mohl být v tento významný den s vámi...
 

Svatba Jany a Marka

 

Svatba Jany a Marka 2

 

Svatba Jany a Marka 3

 

Svatba Jany a Marka 4

16.06.2011 11:09

Svatba na videu

Měl jsm tu čest natáčet nádhernou VIP svatbu několikanásobné mistrině ČR, Evropy a mistrině světa v kulturistice Karin Kopečné.

Svatba se odehrála v luxusním prostředí Resortu Svatá Kateřina v Počátkách u Jihlavy. Fotili jsme nejen v okolí resortu, ale i v posilovně. Vznikli tak úžasné a velmi netradiční svatební fotky z prostředí, které Karin jako profesionální kulturistka a trenérka důvěrně zná.
Přikládám pár fotek z tohoto vyjímečného dne.

 

Svatba

 

Svatba 2

 

Svatba 3

 

Svatba 4

 

Svatba 5

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Svatební video kameraman Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Hodonín, Znojmo, Břeclav, Hradec králové, Vyškov, Slavkov u Brna, České Budějovice

Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2020

Od 1.5. 2019 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2020. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde

Kontakt

Jiří Májek Němčany 240
Slavkov u Brna
68401
+420 606 294 886 info@majek.cz